Оренда будівельних підйомників

Оренда техніки має кілька переваг перед покупкою. Насамперед, ви отримуєте у своє розпорядження потрібне спецобладнання на потрібний час. А це означає, що ваша компанія не несе жодних зайвих витрат. Не потрібно буде оплачувати час простою операторам та водіям, не буде потрібно зайвий персонал, не потрібно закуповувати запчастини та вести облік ПММ. Не знадобиться обладнання ремзони, не знадобиться штат механіків, токарів, зварювальників та інших спеціалістів. При оренді у вас залишиться більше коштів для просування бізнесу. Послуги оренди будівельних підйомників доступні на сайті nvi.in.ua, де можна знайти різні моделі, як колінчасті, так і ножичні, а також скористатися послугами іншої спецтехніки.

Вибір підйомників

Які ж витяги найкраще орендувати? Дорогі чи не дуже, прості чи складні у технічному плані? Оскільки однією з переваг оренди є економія коштів, багато фірм сьогодні стали активними орендарями спецтехніки. Причому серед них є і представники малого та середнього бізнесу та великі компанії. Без зайвих капіталовкладень можна отримати своє розпорядження відмінну дорогу модель, яка (на відміну дешевої техніки) відразу підвищить ефективність робіт.

Підвищеним попитом користуються саме дорогі та рідкісні моделі, які абсолютно невигідні, як об'єкти покупки. Набагато простіше орендувати на кілька днів або місяців функціональний будівельний підйомник, ніж витрачати величезні кошти на його придбання. При цьому слід врахувати, що витяги – машини складні в технічному плані, тому до них на додаток потрібно ще й фахівець для техобслуговування. З цієї причини подібна спецтехніка дедалі більше потрібна саме не в комерційному сегменті, а в орендному.

Вибір компанії орендодавця

При виборі компанії-орендодавця слід звертати увагу на кілька факторів. Одна з ознак того, що перед вами солідний партнер – це наявність у нього власного парку машин для оренди. Таким чином, ви матимете справу не з посередником, а з прямим орендодавцем. Наступний момент – кваліфікація фахівців фірми, до якої ви звертаєтесь. Якщо менеджер, який приймає замовлення, не знається на техніці і не може допомогти з вибором моделі, краще не витрачати час, а відразу пошукати інші пропозиції.

Великий вибір техніки також має велике значення. Чим ширший «асортимент», тим серйозніша компанія. Великий постачальник послуг завжди має у своєму парку техніку різної вантажопідйомності, що забезпечує виконання будь-яких завдань, що стоять перед орендарем.

Важливий критерій - статус компанії-орендодавця (її організаційно-правова форма). Ці знання стануть вам у нагоді у разі виникнення конфліктів (при несправності техніки, наприклад).

Перед укладенням договору обов'язково дізнайтеся, чи буде надано технічну підтримку машини, і в якому режимі вона здійснюється. Дізнайтеся, чи надається орендодавцем техніка з оператором або без нього. Можливо, ви хочете навчити свій персонал роботі з підйомником, у такому разі, з'ясуйте, чи надає вибрана вами компанія навчання операторів.

Технічне обслуговування

І ще кілька важливих моментів. Вибираючи, де б орендувати витяг, з'ясуйте, чи увійде обслуговування спецтехніки у вартість контракту, чи вам доведеться сплачувати ці послуги додатково. Подивіться, в якому стані знаходиться автопарк орендаря - він складається з нової техніки або пропонуються машини, в зовсім "беушному" стані. Вас цікавлять сучасні механізми з функціональними можливостями! Придивіться не тільки до типу підйомника, який потрібен в даний момент. Загальний стан автопарку загалом дає можливість максимально повно оцінити майбутнього партнера.

Ще одне питання: де і як ви зможете отримати орендовану машину – чи забезпечується її доставка на об'єкт. Ну, і, нарешті, як швидко вам зможуть надати підйомник. Якщо ви відчуваєте, що терміни досить великі, можливо, орендодавець шукає відповідну модель десь на стороні (а наявність третіх осіб в угоді нерідко призводить до труднощів у вирішенні конфліктних ситуацій).

Порівняйте цінові пропозиції різних компаній, тому ви визначите факт завищення вартості оренди.

Як би не наполягав орендодавець, беріть у прокат тільки ту техніку, яка відповідає вашим потребам. Зайві функціональні можливості призведуть лише до підвищення цін.

Орендувати витяг можна як у спеціалізованій компанії, так і в універсальній, як у великій, так і в дрібній. І ті, й інші пропозиції мають переваги. Так великі орендодавці завжди мають у своєму розпорядженні великий парк техніки, у свою чергу дрібні гравці часом пропонують набагато більш гнучкі умови співпраці. В умовах зростання конкуренції рейтинг орендного підприємства залежить від якості запропонованої ним техніки, від її кількості в автопарку, а також від пропозицій, цікавих для орендаря і не входять до переліку послуг конкурентів.

Спеціалізовані компанії пропонують один вид техніки, універсальні – здають у найм різні види устаткування. Спеціалізовані зазвичай мають власний парк, універсальні - нерідко підшукують потрібну спецтехніку на стороні. Специфіка великих орендодавців у роботі з великими замовниками, які цікавляться всією лінійкою спецтехніки. Якщо ж фірма веде невеликий обсяг робіт, їй цілком підійдуть послуги середніх і дрібних орендних організацій.

Перед орендарем спецтехніки відкриті широкі простори ринку, тому знайти те, що потрібно і за потрібною ціною, загалом не проблема. Головне — чітко знати, що шукаєш. Для вирішення комплексу завдань у будівництві, під час проведення ремонтних та оздоблювальних робіт з метою доставки на висоту людей та вантажів можна орендувати не тільки підйомники, а й інше обладнання. Проте сьогодні підйомник вважається найбільш підходящою технікою. Він забезпечить безпеку персоналу та підвищить продуктивність праці. Ефективність може збільшуватись у рази – на 100% і більше.

Сучасні моделі відрізняються надійністю та простотою експлуатації, їх конструкції мають унікальні системи захисту (від перевантаження платформи та інших аварійних ситуацій). Підйомники можуть використовуватися на різних поверхнях, вони застосовуються всередині та зовні приміщень, працюють у будь-яких, навіть невеликих просторах. Виробники пропонують безліч моделей з різною вантажопідйомністю та для різних умов експлуатації. Якщо ви спочатку знаєте, в яких умовах експлуатуватимете обладнання, то зможете підібрати максимально відповідну модель.

Оренда її може бути як короткостроковою, так і довгостроковою. Різниця в тому, що при довгостроковій оренді ви повинні будете залишати машину на ніч на території, що охороняється. Тому подбайте про наявність місця, де витяг буде стояти в неробочий час. І візьміть до уваги те, що тривала оренда передбачає виробництво значного обсягу робіт, а це своєю чергою має вплинути на потужність моделі, яку ви шукаєте.

Copyright © . All Rights Reserved