​Пластикові розподільні ящики

Кожен виробник пластикових електротехнічних корпусів ретельно охороняє таємницю технології виробництва своєї продукції, тому хімічний склад маси, з якої виготовляється розподільний пристрій, невідомий. Відомо, однак, що для виготовлення пластикових корпусів використовуються поліестер (який володіє високою хімічною стійкістю) і полікарбонат. Електричні щити з пластику можна купити за посиланням https://amperok.com.ua/boksy_shchyty/boksy_plastykovi/ прямо зараз.

В області корпусів RACK вибір дещо більший. Хоча найчастіше використовуються корпуси з листового металу, у зв'язку з необхідністю зниження ваги великих центрах обробки даних дедалі частіше застосовуються легші технології. На частку кевларових корпусів, а також корпусів, виготовлених з інших пластмас, починає припадати дедалі більший відсоток продажів.

Чи має значення матеріал корпусу?

При розгляді питання про придбання корпусу для електричних розподільних пристроїв, що працюють у певних умовах (це особливо стосується зовнішніх та промислових розподільчих пристроїв), аналізується безліч факторів, які можуть стосуватися даного випадку. При встановленні зовнішніх розподільних пристроїв у холодному кліматі доводиться вирішувати різні проблеми, інші - у спекотному, але сухому кліматі, а треті - у морському або надзвичайно вологому та спекотному кліматі. Аналогічним чином, різні властивості корпусу будуть представляти інтерес у разі безпилової промислової установки, де, однак, розміщений у ньому розподільний пристрій піддається вібрації, а інші - для корпусу, призначеного для захисту внутрішнього обладнання від хімічних речовин або пилу.

Тому, з погляду користувача розподільчого пристрою, важливий й не так сам матеріал, скільки ряд параметрів, притаманних конкретної моделі. Незахищений металевий корпус не підійде для роботи на відкритому повітрі, як і погано термостійкий розподільний пластмасовий пристрій в умовах екстремальної спеки. У таких випадках не один параметр, наприклад, матеріал конструкції, а їх ансамбль визначає вибір правильного корпусу.

Метал чи пластик - що вибрати для односімейного будинку?

У той час як специфічні умови промислових підприємств можуть суттєво вплинути на вибір корпусу, побутовий розподільчий пристрій, якщо він розміщений у приміщенні (коридорі, гаражі), не потребує спеціалізованих виробів. У цьому випадку рішення про вибір пластикового або металевого корпусу залежить від смаку та переваг інвестора. Однак варто знати, що пластикові розподільні шафи пропонують трохи більше можливостей, коли справа доходить до дверей – ви можете вибрати суцільні, прозорі та прозорі тоновані двері. У разі металевих розподільних щитів більшість виробників пропонують суцільні двері, хоча іноді зустрічаються двері з вікном.

Copyright © . All Rights Reserved