​Навіщо використовується аргоновий зварювальний апарат?

Аргонодуговое зварювання одне з видів електричного зварювання. Специфіка процесу така: аргоновий зварювальний апарат створює захисне газове середовище. Це запобігає можливому окисленню матеріалів, що зварюються. Апарат для аргонодугового зварювання можна придбати за посиланням https://jasic.ua/category/svarochnoe-oborydovanie/apparaty-dlya-argonodugovoy-svarki/tig прямо зараз.

Зварювальний апарат для аргонового зварювання

Аргонові зварювальні апарати створюють спеціальні умови обладнання в зоні зварювання, що включає деталі, що зварюються, електроди, присадковий матеріал, зону шва і невелику ділянку шва. Всі ці компоненти оточені інертним газом, який називається аргоном. Газ подається через спеціальний канал - сопло - розташований на ручці електричного різака.

Весь процес названий на честь цієї характерної риси - спеціального інертного газу.

Апарати аргонодугового зварювання мають такі важливі і незамінні елементи конструкції: електрод, що не зношується, з тугоплавкого матеріалу і присадковий матеріал, який досить легко плавиться і дозволяє з'єднати кілька деталей. Матеріалом для електродів часто стає вольфрам, так як він має всі необхідні характеристики і відмінні властивості для даного процесу.

Зварювальні апарати

Присадковий матеріал, з іншого боку, може бути виготовлений із різних металів, подача яких у зону зварювання металу виробляється у вигляді смуги або так званого стрижня. Аргонний зварювальний апарат здійснює своєчасне занурення присадного матеріалу у зварювальну ванну в кількості, необхідної для процесу.

Як згадувалося раніше, поруч із різаком знаходиться сопло, усередині якого знаходиться спеціальний електродотримач, туди ж подається газ. Це забезпечує потрапляння центру газової хмари до зони зварювання. Отже, ймовірність того, що кисень, що залишився, сприятиме окисленню металу, значно знижується. У цьому відношенні аргонова зварка повинна мати високу стійкість до впливу електричного струму і теплового випромінювання. Цей показник відіграє важливу роль при виборі обладнання конкретного процесу зварювання.

Класифікація зварювального обладнання:

Апарати для аргонодугового зварювання

Устаткування для аргонодугового зварювання може бути оснащене електродами двох типів:

Чи не плавиться. Традиційно для цього електродів використовується вольфрам.

Плавлення. Найбільш ефективно для цих цілей використовувати алюміній та нержавіючу сталь.

Це може бути зварювальний апарат даного типу представлений у ручному та автоматичному виконанні. Однак навіть така невелика різниця спричиняє деякі супутні зміни. В автоматичних зварювальних апаратах, наприклад, прийнято використовувати лише електродний дріт, який з необхідною швидкістю входить у зону, де зварюються необхідні деталі.

Перевагами цього методу є порівняно невелика товщина зварного шва, висока продуктивність та надійність процесу.

Copyright © . All Rights Reserved