Як вибрати раковину на кухню?

Всім привіт! При виборі кухонної раковини, в більшості випадків її оцінюють за такими критеріями - вона повинна бути практичною у використанні і вписуватися в загальний дизайн інтер'єру. Виробники пропонують мийки для кухні, виконані з матеріалів з різними технічними і експлуатаційними параметрами, що дозволяє вибрати оптимальний варіант, який підходить саме під ваші потреби.

Качественная Раковина для кухни представлена на нашем сайте по выгодной цене.

Основні види раковин

Поставивши собі за питанням, яку раковину краще вибрати для кухні, в першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Від цього залежить функціональність мийки, а також її поєднання зі стільницею робочої зони і загальним дизайнерським рішенням гарнітура.

Матеріал для кухонного миття повинен бути стійкий до високих температур (в тому числі не боятися контакту з розпеченої посудом) і впливу агресивних середовищ. Сліди жиру, крапель води і різних забруднень повинні легко віддалятися з поверхні.

Нержавіюча сталь. Для виготовлення таких мийок застосовується сталь з добавкою хрому і нікелю, завдяки чому матеріал стійкий до окислення і дії агресивних середовищ. До їх плюсів відноситься висока міцність і довговічність, доступна ціна, невелика вага, візуальна сполучуваність зі змішувачем і металевими молдингами, які можуть бути елементом гарнітура.

До недоліків можна віднести гучність, нестійкість до механічних пошкоджень (на поверхні легко утворюються подряпини). На блискучих мийках видно сліди крапель, тому матові моделі, особливо з фактурною поверхнею, більш практичні.

Щоб при покупці не нарватися на мийку зі звичайної сталі, яку швидко роз'їсть корозія, перевірте виріб магнітом - нержавіюча сталь його НЕ притягне.

Сталь з покриттям. Такі раковини покривають емалевим покриттям, що значно знижує рівень шуму мийки, підвищує різноманітність дизайнерських рішень - покриття може бути кольоровим, візерунковим і т.д. Сліди води на емалі практично непомітні, вона стійка до чистячих і миючих засобів.

Мінусом є крихкість емалевого шару при ударних впливах. Якщо на покритті утворилася тріщина або скол, сталева чаша в цьому місці швидко почне іржавіти. Згодом емаль зношується і втрачає привабливий зовнішній вигляд.

Штучний камінь. Матеріалом виготовлення для таких виробів служить гранітна або мармурова крихта, кварцовий пісок з додаванням сполучних акрилових смол. Якісні вироби від перевірених виробників виглядають розкішно і стильно, вони можуть похвалитися великою різноманітністю забарвлень, міцні, надійні і довговічні. Недорогі моделі в процесі, виготовлені з порушенням технологій, при експлуатації можуть деформуватися під впливом високих температур.

До недоліків мийок зі штучного каменю відноситься велику вагу (що враховується при підборі стільниці та проектуванні робочої зони), а також висока ціна.

Copyright © . All Rights Reserved