Вибираємо сантехніку в ванну кімнату

Облаштування ванної кімнати вимагає серйозної підготовки і певних знань в області ринку сучасної сантехніки. З усього різноманіття товарів складно вибрати комплект, відповідний в усіх відношеннях. Хороша сантехніка для ванної передбачає досить серйозні фінансові вкладення, тому варто відповідально поставитися до вибору таких необхідних елементів як ванна, душова кабіна, умивальник, унітаз, біде і система інсталяції.

Заказать Сантехнические услуги в Минске вы можете прям сейчас не выходя из своего дома.

Ванна

Ванна - ключовий елемент, тому її вибору варто приділити особливу увагу. Оскільки мова йде про предмет довготривало користування, то в першу чергу оцінюємо матеріал виготовлення. Вибираючи модель з чавуну і сталі хочеться вірити, що емаль через пару років не пошкодитися. Краще довіритися перевіреним виробникам. Добре себе зарекомендувала іспанська фірма Roca і французька компанія Jacob Delafon . Якісні акрилові ванни випускають чеські бренди Riho і Ravak .

Розмір ванни варіюється в залежності від ваших уподобань і метражу ванної кімнати, це може бути компактна прямокутна ванна розміром 100 х70 см або круглий міні-басейн 180 х180 см. Загалом, справа смаку. Сучасні сантехнічні вироби можуть бути оснащені додатковими функціями: підсвічуванням, ручками, спинкою, системою гідромасажу. Однак, перш ніж купувати вподобану модель, переконайтеся, що її можна коректно поєднати з водовідвідної системою.

Душова кабіна

З метою економії простору і часу багато хто воліє ванні душову кабіну. Її установка дарує масу можливостей для релаксації і комфортного проведення часу. Сучасні моделі часто оснащуються гідромасажною і аеромасажною системою, а також передбачають систему вентиляції і додаткового освячення. Серед провідних виробників виділятися фірми Fituche, Octopus, Coliseum і АКВАЛЬОН .

У підставі душової кабіни розташований піддон, висота якого варіюється від 15 до 50 см. Душові куточки представляють собою скляні двері без масивної акрилової окантовки. Куточок для душа не передбачає піддону і представляє полегшену версію класичної душової кабіни.

Умивальник

Жодна ванна кімната не обходиться без умивальника. Як і раніше не здають позиції сталеві і керамічні раковини, оскільки вписуються практично в будь-який інтер'єр. Шанувальники нових віянь мінімалізму оцінять функціональність умивальників з нержавіючої сталі. Дивовижний подвійний умивальник сподобатися людям, що тяжіє до авангарду, а також прихильникам класичного стилю, які, в свою чергу, відзначать практичність моделі.

Залежно від конструкції, виріб кріпитися або на п'єдестал, розташовуючись автономно від решти сантехніки, чи монтується на стіну, часто зливаючись в єдиний комплекс зі стільницею. Перед установкою раковини уважно вивчіть систему комунікацій в квартирі. Вибирати моделі потрібно з урахуванням розташування отвори під змішувач: по центру або збоку.

Унітаз

За формою все унітази можна умовно розділити на підвісні, приставні і підлогові. Наймасивніший з перерахованих - підлоговий. Підвісна модель максимально компактна, вона підійде для ванної кімнати будь-якого розміру. Найбільш поширений і доступний матеріал у виготовленні даного сантехнічного вироби - фаянс. Хоча, іноді зустрічаються презентабельні варіанти з порцеляни.

Звернувшись до нашого електронного каталогу сантехніки, ви побачите безліч моделей з такими додатковими функціями як двухрежимний слив, система економії води і антибактеріальне покриття. За способом приєднання до комунікацій унітази мають горизонтальний, вертикальний або косою випуск, а також нижній або бічний підведення води. Ці параметри обов'язково потрібно враховувати при приєднанні агрегату до загальної системи каналізації.

Біде

Звичайно, біде зустрічається далеко не в кожній ванній кімнаті, хоча це пристосуванні не просто робить життя зручним, але ще економить час і не займає багато місця. Так само як і унітази, біде діляться на підлогові і підвісні. Основні матеріали - фаянс і фарфор, хоча зустрічаються екзотичні варіанти з білого каменю.

До біде вкрай важливо правильно підібрати змішувач, адже без цієї маленької деталі пристрій позбутися функціональних властивостей і не буде представляти користі. Змішувачі для біде кріпляться на прилеглу стіну або на підстави корпусу. Практично використовувати змішувач змішувач з вбудованим кульковим механізмом, змішує гарячий і холодний потоки води.

Системи інсталяції

Для багатьох це словосполучення ново, оскільки у нас в країні системи інсталяції з'явилася зовсім недавно. Ті, хто вже встиг обзавестися цим ноу-хау, оцінили практичний і естетичний ефект. Інсталяційні системи приховують комунікації і гарантують безпеку при монтажі підвісних сантехнічних пристроїв.

Дизайнери інтер'єру настійно радить підбирати всі комплектуючі для ремонту або обладнання ванної кімнати в один час. Важливо не оснастити ванну необхідними речами, а створити справжній сантехнічний ансамбль, де все предмету будуть один одного гармонійно доповнювати.

Copyright © . All Rights Reserved