Укладаємо ламінат самі

Майже кожен, хто робить ремонт або будує свій будинок, задається питанням яке підлогове покриття краще і якісніше. І звичайно стоїть питання і про співвідношення ціни і якості. Є, звичайно, критерії, в розумінні людини, де і яке підлогове покриття укладається. Наприклад, у вітальнях в залах кладуть зазвичай паркет. У кухні камінних залах і, звичайно, ж, в ванних кімнатах плитка і мармур в спальнях, як правило, ковролін. І не так давно в сучасному будівництві з'явився ламінат, який може замінити паркет, і все частіше використовується в обробці нашого житла. Ламінат це нове слово в будівництві, яке з'явилося кілька десятиліть тому.

С шикарными формами голые красотки ждут вас на нашем сайте сегодня.

Ламінат це не просто дерев'яне покриття, а продукт отриманий за допомогою нових технологій. Дерево, звичайно, присутня в панелі, але в переробленому вигляді - це ДВП високої міцності на яке приклеєна дуже міцна ламінована папір, з малюнком, що імітує різні породи деревини. Знизу - шар вологостійкої герметизації. Не висока вартість і простота укладання дозволяє ламінату відвойовувати позиції на будівельному ринку.

І так ви вирішили в своїй квартирі або в своєму будинку укласти на підлогу ламінат і хочете зробити це самі? Тоді мені хотілося розповісти вам всю технологію і всі тонкощі цього на перший погляд простого справи. Ви визначилися з кольором і з виробником, купили ламінат і привезли на об'єкт і дайте йому полежати кілька днів в кімнаті, де будите його укладати. Це потрібно щоб він набрав температуру і вологість навколишнього середовища. Це дуже важливо.

Основа, на яку буде укладатися підлоги повинна бути сухою і рівною. На основу укладають вологоізолюючі підкладку, і проклеюють скотчем стики, вона не повинна лягати один на одного, а стик в стик. Коли підкладка покладена, можна приступати до укладання ламінату. Відступивши від стіни 10-15 мм, який потім закриється плінтусом, укладаємо ламінат, застібаючи його в замки і ложем панелі як цегляну кладку, щоб не збігалися стики.

Ламінат можна укладати як уздовж стіни, так і під різними кутами по відношенню до стін. Але потрібно враховувати якщо ви будете залагоджувати ламіновані панелі по діагоналі або під кутом, то ламінату потрібно купувати відсотків на тридцять більше від площі кімнати.

За ламінатом легко доглядати його можна підмітати мити вологою ганчіркою і пилососити

Copyright © . All Rights Reserved