​Токарна обробка з ЧПУ - це вид механічної обробки

Токарна обробка з ЧПУ - це вид механічної обробки, тобто. видалення невеликих частин заготовки за допомогою різального інструменту. Токарна обробка найчастіше використовується для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь твердих заготовок, що обертаються.

Щоб відповідати сучасним технічним вимогам, переважна більшість деталей, формованих точенням, виготовляється на верстатах з числовим програмним управлінням. Заготівля рухається, а позиціонування супортів (конструктивних вузлів токарного верстата, в які встановлюються ріжучі інструменти) контролюється системою ЧПУ. А зміна інструменту відбувається автоматично за частки секунди. Завдяки такому управлінню токарна обробка з чпу ціна знаходить дедалі більше застосування у багатьох галузях промисловості. Токарні верстати з ЧПУ дозволяють здійснювати високоефективну обробку з високими параметрами поверхні та бажаною формою.

Широкий спектр застосування токарної обробки з ЧПУ.

В даний час практично всі вали та осі з високими вимогами до міцності, такі як колінчастий вал сучасного автомобіля, виготовляються на токарних верстатах з ЧПУ. Станини підшипників у корпусах багатьох машин також розточуються на верстатах цього. Токарні верстати з ЧПУ все частіше використовуються в столярній промисловості для обробки таких деталей, як ніжки столів та стільців, дерев'яні колони, стійки сходових поручнів тощо.

Сучасні верстати токарні з числовим програмним управлінням витісняють традиційні. Для того щоб конкурувати на ринку продукції, що отримується за токарною технологією, стало необхідно використовувати верстати з ЧПУ. Завдяки технології високошвидкісної обробки (HSM) токарні верстати з ЧПУ дозволяють значно підвищити продуктивність, точність та якість деталей порівняно із звичайними верстатами. Скорочення часу обробки та одночасне підвищення якості дозволяють значно знизити виробничі витрати. Технологія різання з ЧПУ постійно розвивається і, безперечно, є основою промислового розвитку.

Copyright © . All Rights Reserved