Монтажні роботи по зовнішньої каналізації

Монтаж зовнішньої каналізації в порівнянні з внутрішньої набагато складніше і клопітно тому без фахівців тут не обійтися. Перш за все необхідно знати при її монтажі автоматично включаються такі розрахунки як СНиП та санітарні норми.

Головні три правила це:

- спорудження по очищенню каналізаційних стоків має перебувати мінімально на відстані 10 м від будинку і 8 м від території сусідів; 

- від свердловини питної води не менше 20 м; 

- дренажну систему необхідно зробити нижче рівня водозабору.

У випадках, коли передбачається, що в будинку буде проживати мала кількість людей, то краще за все зробити вигрібну яму, при цьому необхідно порівнювати рівень грунтових вод. Якщо грунтові води залягають близько від поверхні, то краще виготовити або встановити готовий септик. Септик на відміну від вигрібної ями є очисною спорудою.

В последнее время всем Купить дедик рекомендуем у надёжного продавца - на сайте dedic.store .

При монтажі вигрібних ям використовуються бетонні споруди, металеві або пластикові ємності, при цьому в них постійно необхідно кидати очисні суміші. При використанні септика біологічна і анаеробна очищення відбувається сама.

рекомендації фахівців

- Перед початком закладки зовнішньої каналізації, необхідно визначитися з місцем знаходження очисного споруди; 

- Габарити котловану вважаються за нормативами, якщо купується готовий септик, то необхідний котлован під задані розміри; 

- На дно котловану сиплеться гравій і пісок, після встановлюється або будується саме очисну споруду; 

- Якщо в проекті передбачені різні отвори під труби, вентиляцію тощо не слід ні в якому разі забувати про них; 

- Прокладка труб від будинку до очищувального спорудження ведеться двома способами, риттям траншей або методом пневмоустановок. 

- При траншейному методі укладання труб необхідно під них робити гравійно-піщану подушку, щоб уникнути механічних пошкоджень.

Copyright © . All Rights Reserved