Чому відкатні ворота зручні і вигідні

Переваги воріт безсумнівні. По-перше, вони компактні, при відкриванні не вимагають багато місця. По-друге, ці жорсткі конструкції мають підвищену надійність. По-третє, видів їх досить багато, є з чого вибрати в залежності від місця їх розташування і фінансових можливостей.

Лучшие санатории Крыма на сайте mil-ru.ru, здесь вы получите всю необходимую информацию.

Чим відрізняються відкатні ворота

Відкатними воротами прийнято називати підвісні конструкції консольного типу, що не мають в отворі верхньої рейки. Залежно від розмірів отвору стулок може бути одна або дві.

Принцип роботи простий: стулка або стулки воріт при відкриванні та закриванні рухаються паралельно огорожі. Якщо огорожу дозволяє, в ньому можна організувати порожнечі, в які стулки будуть в'їжджати при відкриванні.

Зручно, що в відкатних воротах ні внизу на землі, ні вгорі над прорізом немає направляючої рейки. В такому випадку отвір повністю не закривається, при відкритих воротах повністю залишається вільним. У нижній частині полотно піднесено над землею (10-15 см), а це означає, що стулка буде без праці відкриватися взимку, якщо нападає багато снігу, або якщо на шляху її попадеться який-небудь предмет невеликих розмірів.

Скільки коштують відкатні ворота

Вартість воріт дуже різниться. При цьому враховуються розміри воріт, з якого матеріалу вони зроблені, оснащені чи приводом. Звичайно, ворота з автоматикою набагато зручніше, хоча і вартість їх висока. Але можна відразу встановити ворота з автоматичним приводом (повний комплект), або доповнити їх автоматикою пізніше.

Що стосується матеріалу полотна (полотен), то ворота такого типу роблять, в основному, з металу. Відмінні відкатні ворота виходять з листів профнастилу .

З чого зробити відкатні ворота

Багато економлять, збираючи відкатні ворота своїми руками. Найчастіше замовляють полотно і деякі комплектуючі, вибираючи за матеріалами і вартості. Якщо в розпорядженні є зварювання, можна заощадити ще більше, купивши тільки матеріали. Купуйте метал не в магазині, а на металобазі або зі складу - там він набагато дешевше. Фурнітуру (ролики і кріплення) краще купувати у організації, що займається продажем і установкою воріт. Якщо хочете автоматичні відкатні ворота, електропривод все одно купувати доведеться, але вся конструкція обійдеться істотно дешевше.

Copyright © . All Rights Reserved