Здоровий спосіб життя як основа доступної профілактики застуди та грипу

Хвороба - це завжди серйозна неприємність. І не тільки тому, що будь-яке захворювання завдає шкоди здоров'ю і вимагає часу для відновлення організму, але і тому, що дуже часто хвороби руйнують наші плани, змушують нас пропускати важливі моменти в житті - заходи на роботі, довгоочікувані побачення, виступи дітей, світські раути , концерти і матчі, і багато іншого. Тому, рано чи пізно, але питання профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та особливо грипу стає актуальним для кожного.

По выгодной цене в нашей аптеке вы можете купить Ниволумаб, качество гарантируется.

Як правило, при слові «профілактика» свідомість наполегливо адресує нас в медицину. Однак, шукати захисту виключно в медицині не вірно. Слід розуміти, що профілактичні заходи поділяються на специфічні та неспецифічні. Специфічна профілактика - це дійсно доля медицини, тут без лікарської консультації не обійтися. А ось неспецифічна профілактика під силу кожному з нас.

Про що ж ідеться? Говорячи простою і зрозумілою мовою - це здоровий спосіб життя. Те, чого нас вчать з дитинства, але до чого ми, на жаль, не часто прислухаємося. Давайте знову згадаємо ці прості, але дієві правила:

1. Наше харчування - наш друг . Але тільки в тому випадку, якщо це харчування здорове. Скажіть тверде немає чіпсів і сухарикам, відмовтеся від жирної, солоної і надмірної їжі. Віддавайте перевагу стравам, приготованим на пару або в духовці, а так же продуктам, що не вимагає термообробки. Слідкуйте, щоб у вашому раціоні були присутні і злаки, і овочі, і фрукти, нежирні сорти риби і м'яса, яйця, молочні і кисломолочні продукти. Харчування має бути збалансованим, частим, але не надмірною.

2. Відмовтеся від шкідливих звичок . Саме їх назва вже говорить про те, що користі організму вони не приносять.

3. Більше свіжого повітря! Гуляйте, вибирайтеся на природу, в ліс, частіше провітрюйте квартири і офіси. Свіже прохолодне повітря - ворог вірусів.

4. Більше рухайтеся! Статичний спосіб життя руйнує організм. Чим більше сидяча у вас робота, тим більше ви повинні рухатися в неробочий час. Відвідуйте басейн, спортзал, робіть зарядку самі і з дітьми - їм теж слід прищеплювати любов до фізичної активності.

5. Загартовування - відмінний спосіб підвищити опірність організму до грипу та інших ГРВІ. Однак приступати до цього заняття краще без фанатизму, поступово, в ідеалі - навесні або ранньою осінню. Почніть з обтирань теплим вологим рушником і поступово переходите до обливань прохолодною водою, щодня знижуючи температуру на один градус. Під час хвороби від гартують краще відмовитися.

6. Постійне недосипання послужить погану службу вашому імунітету. Спіть не менше восьми годин на день. Це не тільки посприяє захисним силам вашого організму, але і забезпечить вам свіжий вигляд і високу працездатність.

7. Не нервуйте! Стрес імунітету не товариш. Тому женіть від себе похмурі думки, зосереджуйтесь на позитиві. Гарний настрій - впевнений помічник в питаннях зміцнення організму.

8. Приймайте вітаміни . Особливу увагу слід приділити вітамінам С, А і вітамінів групи В. Приймати їх слід відповідно до вікових норм.

Як бачите, список профілактичних заходів досить простий і не вимагає ніяких надприродних зусиль. Між тим, профілактика економить вам не тільки гроші на нескінченний список симптоматичних препаратів, необхідних у разі настання захворювання, але і час, необхідний для лікування, і нервові клітини, які довелося б витратити на вирішення справ, що накопичилися за час хвороб. Крім того, своєчасна профілактика дозволить вам зберегти свої позиції на роботі, і зберегти сприятливу атмосферу в сім'ї, адже ви не пропустіть через хвороб важливі для ваших близьких заходи. Пам'ятайте: хвороба завжди простіше запобігти, ніж лікувати!

Copyright © . All Rights Reserved