ЯКИЙ ПАРКАН ВИБРАТИ, ЩОБ НЕ ПОШКОДУВАТИ?

Різні види огорож виконують відповідні функції. Деякі служать позначення межі ділянки, інші – декоративні. Але здебільшого призначення огородження – захист від проникнення сторонніх людей та тварин. Тому вибирати паркан потрібно виходячи з функцій, що на нього покладаються.

Задаетесь вопросом где купить defi токены, заходите на сайт и покупайте в удобное для вас время.

Визначаємося з типом огорожі залежно від призначення

Як тимчасова огорожа підійдуть сітка Рабиця або дерев'яний штакетник, а для великих будівельних об'єктів – металевий профнастил.

Бюджетний варіант паркану для дачі - сітка Рабиця, міцніший і привабливіший - сітка Гіттер.

Для заміського будинку підійдуть такі види парканів:

металевий штакетник ,

профнастил ,

цегляний ,

кам'яний,

кований.

Бетонні та металеві зварні секції часто використовують для огородження промислових об'єктів та муніципальних установ.

Вентильований чи глухий паркан: у пріоритеті провітрюваність чи приватність?

У глухих парканах огорожа має вигляд суцільного полотна. Воно дає відчуття більшої безпеки та приватності. Звичайно, розрізати сітчасту огорожу просто, але й подолати цегляну огорожу за бажання не так вже й складно. Для ділянок, на яких вирощують рослини, все ж краще вентильовані огорожі.

Для огорож двох груп можна виділити загальні властивості. Але й усередині кожної групи окремий тип паркану має особливості. Тому до вибору потрібно підходити, зважуючи варіанти з економічної, практичної та з естетичної точки зору. Дуже великим попитом користується комбінований паркан із профнастилу та штакетника .

Copyright © . All Rights Reserved