Який паркан вибрати для приватного будинку чи дачі?

Забір дачі або заміського будинку покликаний захищати ділянку від сторонніх очей та несанкціонованого доступу на обійстя. Огородження відрізняються використовуваним матеріалом, і найпопулярніші на сьогоднішній день варіанти - з профнастилу, дерев'яні, з євроштакетника, полікарбонатні, сітчасті.

Купить в Киеве колючую проволку egoza, вы можете зайдя на кайман сайт https://egoza.ua/, благодаря широкому выбору и качеству, вам будет легче сделать выбор.

Паркани з профнастилу прослужать 40 років і більше, досить міцні, легко монтуються і мають доступну вартість. Вони можуть бути різних відтінків, однотонні або з принтом. Така огорожа здатна надійно захистити ділянку від сторонніх очей, але її «глухота» є водночас і недоліком конструкції: немає вільного доступу світла та повітря. Це можна вирішити: можна зробити комбіновану огорожу з глухої нижньої частини і сітчастої верхньої.

Гарний, екологічний та простий у встановленні дерев'яний паркан вважається класикою. Опорами для планок, прикріплених до горизонтальних лагах, зазвичай є цегляні стовпи або сталеві труби. Такий паркан при належному догляді слугує до 15-20 років. Перевагами є різноманітність форм конструкції: від загостреного частоколу до фантазійних ґрат з рейок.

Паркани із сталевих смуг (євроштакетника) можуть бути будь-якої форми, з вертикальним або горизонтальним розташуванням планок, однотонні будь-якого кольору або виконані під камінь або дерево. Термін служби такої конструкції складає 25 років.

Паркани з полікарбонату служать довго, особливо якщо матеріал попередньо оброблений спеціальним засобом від УФ-променів. У теплу пору року полікарбонат здатний трохи розширюватися, тому між листами слід залишати невеликі зазори. Полікарбонатні листи комбінують із залізобетонною, кам'яною (цегляною) або сталевою основою, кріплячи пластик на зварені каркасні лаги. Мінімальний термін служби такої огорожі – від 15 років.

СІТЧАСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Один з найбільш затребуваних в наші дні матеріалів для будівництва паркану - сітка-рабиця , яка кріпиться на будь-які типи опор - від дерев'яних до сталевих. Конструкція не затінює територію, вільно пропускаючи світло і повітря, але дозволяє висадити вздовж себе кучеряві рослини, що закривають ділянку від сторонніх очей. Огорожа може бути змонтована самостійно, вона служить до 20 років. Через невелику вартість і незначну масу матеріалу парканом з нього можна захистити досить великі території.

Copyright © . All Rights Reserved