Види стельових вентиляторів

Промислові вентилятори використовуються для охолодження приміщень на фабриках і заводах, в супермаркетах і торгових центрах, в установах з великою кількістю робочого персоналу. Зовні вони виглядають як стандартні, але відрізняються дуже високою потужністю і габаритами.

Здесь вы сможете найти прочный вентилятор потолочный цена выгодная,гарантируем высокое качество.

Побутові охолоджують повітря в житлових приміщеннях. Відрізняються естетичністю і широким функціоналом. Залежно від елементів корпусу і форми лопатей, потужність таких моделей може значно відрізнятися. Вони особливо популярні в приміщеннях, де багато людей. У таких місцях часто відкриваються двері, і тоді кондиціонер охолоджує повітря, в той час як побутової вентилятор буде охолоджувати людське тіло.

Універсальні вентилятори можна встановити в будь-якому місці, вони однаково ефективно працюють влітку і взимку. Відрізняються широким функціоналом і великою потужністю. Працюють практично безшумно. Чи не бояться впливу навколишнього середовища завдяки високоякісному покриттю.

Вуличні вентилятори також стійкі до дії ультрафіолетових променів, вітру і температурних перепадів, оснащені захистом від проникнення води. Основні місця їх застосування - літні майданчики і відкриті веранди.

Енергозберігаючі вентилятори споживають практично на 50% менше електроенергії, ніж звичайні. Це можливо завдяки електродвигуна постійного струму, який дозволяє домогтися високої продуктивності з мінімальним рівнем шуму.

Copyright © . All Rights Reserved