План створення інтернет-магазину

У століття нескінченного і безперервного розвитку інформаційних технологій стає ясно всім і кожному, що бізнес в інтернеті - це реальна і ефективна система ведення справ. І якщо якийсь час назад інтернет-магазини були доступні тільки великим фірмам, то тепер створити свою справу з продажу в мережі стало доступно буквально всім. Однак, як і в будь-якій справі, націленому на реальне отримання прибутку варто спочатку опрацювати серйозний бізнес-план, перш ніж братися за свій магазин у всесвітній павутині.

Если вам необходим сайт, заказать вы можете на web.push-k.ua, профессоналы сделают свою работу качественно и в короткий срок.

Як і в створенні типового плану, при роботі над розробкою інтернет-магазину варто розділити процес на складові. Основними статтями витрат будуть:

1) Онлайн витрати;

2) Оффлайн витрати;

3) Щомісячні витрати.

В даному прикладі розглянемо варіант з відносно невеликим інтернет-магазином «з нуля». У даній ситуації немає необхідності купувати або орендувати офіс, склад або виділений інтернет-сервер. Можна легко обійтися кімнатою замість робочого кабінету, а разом окремого сервера - віртуальний хостинг, а товар брати безпосередньо від постачальника.

Онлайн витрати.

Придбання хостингу і домену. Вартість реєстрації доменного імені буде коштувати від 10-15 доларів і вище, залежно від зони і «краси» імені. Для початку можна запросто обійтися зоною RU і обійдеться це в 20 доларів. Оренда нормального, стабільно працюючого сервера на 500 Мб, з безлімітним трафіком на 12 місяців - близько 100 доларів.

Повноцінне створення програмного комплекту інтернет-магазину з унікальним дизайном в елітних студіях - від 2000 доларів. Можна спробувати розробити сам сайт самостійно, але це може зайняти дуже багато часу і сил. Однак є варіанти і більш дешеві і практичні, як наприклад звернутися до нас , щоб отримати свій новий і готовий до роботи інтернет-магазин за короткі терміни і розумні гроші.

Оффлайн витрати.

Організаційні витрати. 100-500 доларів, в які входять витрати, пов'язані з відкриттям фірми, рахунки в банку, при необхідності статутного капіталу і подібні.

Комп'ютерна техніка. При необхідності можна влаштувати робоче місце, витрати буде не настільки великим - особливо потужною апаратури не потрібно.

Перша партія товару. Якщо при створенні інтернет-магазину вам буде потрібно закупити першу партію товару - то ці витрати теж обов'язково варто врахувати. Тут вартість буде залежати тільки від того, скільки і чого буде закуповуватися, проте великий склад спочатку організовувати немає необхідності.

Щомісячні витрати

Бухгалтерія - 100-200 доларів (з розвитком витрати можуть вирости)

Оренда приміщення (при необхідності) - 300 доларів

Телефон, інтернет, домен і сервер - 200 доларів

Реклама в сервісах Яндекс, Гугл та інших - від 100 доларів. Тут варто мати на увазі, що не завжди збільшення витрат на рекламу підвищити кількість клієнтів, при відсутності навичок в цьому питанні також варто звернутися до фахівців.

Офісні витрати - 100 доларів

На початкових етапах можна всю роботу виконувати самостійно, проте з часом при вдалому розвитку явно доведеться наймати працівників.

Разом виходить, що можна створити повноцінний інтернет магазин і менш ніж за 1000 доларів, особливо якщо звернутися до фахівців в цій справі, які вам більш детально розпишуть усі витрати і допоможуть зорієнтуватися в самих різних питаннях.

Щоб інтернет-магазин досяг рівня самоокупності - необхідно досягти рівня чистого прибутку вище, ніж щомісячні витрати. Також не варто забувати, що, як і в будь-якому бізнесі варто враховувати безліч аспектів, як податки, ризики, непередбачені витрати і зміни на ринку. Тому прибутку повинно бути хоча б рази в півтора-два більше, ніж витрат, тоді магазин вийде «в нуль», а все що буде зверху - почне приносити довгоочікувану справжній прибуток.

Щоб в інтернет-магазині продавати по 5-10 дорогих товарів в день, необхідно забезпечити як мінімум 100-200 відвідувачів в день. При цьому потрібно враховувати, що відвідувачі повинні бути саме ті, які зацікавлені у вашому товарі, що досягається правильно зробленої рекламою.

Але в підсумку все одно відкриття інтернет-магазину виявляється не таким складним, а також набагато менше витратною справою, ніж може здатися, при цьому такий бізнес може принести дохід вже в дуже короткі терміни.

Copyright © . All Rights Reserved