Огорожа з профнастилу

Коли ділянка розташована вздовж дороги, паркан з профнастилу під ключ - відмінний варіант для огорожі. Паркани з профнастилу для дачі будуть радувати вас кілька десятків років без необхідності заміни або ремонту. У нас ви можете зробити замовлення на виготовлення і монтаж огорожі з профнастилу в Челябінську за найдемократичнішими цінами за метр. Наша компанія робить дешевше, ніж інші, за рахунок того, що виключаються субпідрядники.

Заказать и купить авиабилеты украина вы можете на нашем сайте.

Переваги огорож з профлиста

Профнастил володіє наступними характеристиками:

Стійкість і міцність до корозійних процесу і механічних пошкоджень.

Майже необмежений термін служби і невибагливість в експлуатації.

Сучасний дизайн і широка колірна гамма матеріалу.

Відсутність необхідності в догляді.

Захист від пилу та шуму.

Мінімальний термін установки (всього 1 день).

Невисока ціна за лист паркану з профнастилу.

Для будівництва заборів для дач відмінно підійде пофарбований двосторонній профнастил, який має трапецієподібний профіль і висоту хвилі 8 або 20 мм. Такому матеріалу властиво нанесення полімерного кольорового і цинкового покриття на обидві сторони аркуша. За рахунок цього паркан з профнастилу відмінно захищений від негативного впливу навколишнього середовища. Таке покриття додає необхідний відтінок матеріалу і допомагає продовжити термін експлуатації. Оцинкований профнастил, який не має полімерного покриття, використовується для огородження будівельних, технічних і промислових зон.

Етапи та особливості установки

Підготовка. Мотобур буряться отвори по лінії установки на глибину 1200 мм, для кожного стовпа.

Стовпи. Кожен стовп необхідно встановити в спеціальний отвір по рівню і шнурку. В область навколо стовпа заливається бетонна суміш до рівня землі.

Приварювання лаг. Кількість лаг або рядів горизонтальних труб може відрізнятися. Для забору висотою 2 мета буде досить 2 ряди лаг. Лаги утворюють надійний і міцний металевий каркас за рахунок того, що вони приварюються до стовпів.

Профнастил (профлист) кріпиться до лагам за допомогою саморезов.

Ціна паркану з профнастилу з установкою в нашій компанії нижче ринкової. Досвідчені співробітники зводять паркан з профнастилу з фундаментом, використовуючи сучасні технології і високоякісні матеріали. Стандартна висота огороджень - 1,5; 1,8 і 2 м. Ми виготовляємо конструкції висотою до 3 метрів, за бажанням клієнта. Ми не женемося за кількістю об'єктів і беремося за роботу в день замовлення. Додатково ми виготовляємо паркан з воротами і хвірткою з установкою.

Copyright © . All Rights Reserved