Огорожа з дерева

Дерев'яні паркани - поширений тип зборів для дому та дачі, які вже довгий час користуються великим попитом. Огорожа з дерева просто необхідний, якщо ви плануєте ставити дерев'яний котедж на території. Такі паркани добре поєднуються з лавочками та альтанками з дерева, які можна поставити в саду. 

Прекрасный материал для строительства домов и заборов является блоки газобетон, их купить вы можете у нас.

Види і переваги дерев'яних парканів

Існують різні види зборів, що відрізняються за типом деревини і конструкції. Існують огорожі з паркану (вертикально закріплених дощок) і паркани, створені за допомогою горизонтального прибиваючи або плетіння. Великою популярністю користуються дерев'яні паркани з паркану. Такий паркан має такі переваги:

високий рівень захисту ділянки (наприклад, паркани, зроблені за типом огорожі, не володіють такою властивістю).

невисока вартість.

різноманітність видів оформлення верхньої частини паркану (дуги, хвилі, прямі лінії, прямий або закруглений верх).

швидкість установки.

порівняно довгий термін служби.

Особливості монтажу двосторонніх заборів з дерева

Наша компанія «Галіон-Строй» пропонує виготовлення та встановлення широкого асортименту зборів з паркану. Відповідно до Ваших побажань, ми створюємо паркани двосторонні, суцільні, з зазором та елементами необхідного дизайну.

Етапи монтажу забору:

Поглиблюються стовпи від 1,2 м при кроці в 2,5 м по периметру ділянки.

Встановлюються металеві стовпи (ми доставляємо їх вже укомплектованими) і кріпляться куточки (часто їх кріплять в заводських умовах).

Кріпляться поперечні бруси (профільований брус, який має перетин 50 * 100 мм). Монтувати потрібно щільно, так як дошка обрізна. Для того, щоб захистити деревини від можливого гниття слід зробити відступ від поверхні грунту.

Грунтуються і фарбуються металеві частини. Торці паркану потрібно покрити матеріалами для їх захисту і козирками. Потім вони щільно фарбуються.

Встановлюються хвіртка і ворота.

Copyright © . All Rights Reserved