Навіщо потрібен ударний шуруповерт

В арсеналі кожного господаря є інструмент, що дозволяє закрутити або відкрутити шуруп, саморіз, щоб зробити дрібний домашній ремонт, зібрати меблі, просвердлити стіну для нової картини. Автоматичні електричні дрилі значно спрощують процес, дозволяючи просвердлити практично будь-яку поверхню без особливих зусиль і зайвого сміття.

У нас широкий выбор ШУРУПОВЕРТОВ https://stanleys.com.ua/ru/8-shurupoverty гарантируем высокое качество и доступную цену.

Зараз на ринку представлений величезний вибір інструментів різних виробників, моделей, провідні та мобільні, для різних поверхонь і з різним принципом роботи. На думку знавців, серед колосального розмаїття дрилів найпродуктивнішою, зручною, універсальною і багатофункціональною є ударний шуруповерт.

Відмінності традиційної дрилі і шуруповерта ударного типу

Перед багатьма майстрами, які вибирають інструменти для домашнього використання або ж для роботи, постає питання, чим відрізняється ще не всім відомий шуруповерт ударного типу і звичайна стандартна електродриль. При схожому зовнішньому вигляді основною відмінністю є принцип роботи:

У першому випадку, інструмент має ударний механізм, який приводить в рух свердло, збільшуючи при цьому крутний момент;

В основі роботи стандартної електродрилі лежить двоступеневий редуктор.

Дана відмінність починає проявляти себе, даючи перевагу інструменту ударного типу, при роботі з твердими і особливо складними поверхнями. Коли свердло відчуває опір, надсилається серія потужних і швидких ударів, які в рази збільшують крутний момент і закриття кріплення стає набагато простіше.

Також варто розрізняти ударний шуруповерт і дриль. При однаковому принципі роботи, вони мають різне спрямування ударів. Для дрилі - це поздовжнє, а для шуруповерта - перпендикулярно напрямку обертання. Найбільш наочно все процес дії інструменту уявити, як дрібні удари ключем під час закручування гайки.

Переваги і недоліки інструментів ударного типу

Для багатьох покупців, які стоять перед вибором, яку дриль або гайковерта вибрати, виникає питання, чим ударний шуруповерт перевершує безударную модель.

Збільшений крутний момент дозволяє докладати майстру значно менше зусиль при роботі з інструментом, що не натискаючи на сам корпус. Для більшості моделей значення даного показника розташовані в діапазоні від 80 до 250 Н / м.

Можливість застосування не тільки для саморізів, а й для роботи з гайками. При вільному ході вироби, шуруповерт працює в стандартному режимі, при виникненні опору і зниження безперешкодного ходу гайки по різьбі автоматично перемикається режим на ударний.

Так як немає необхідності докладати надмірних зусиль з закручування болтів і шурупів, то капелюшки не деформуються. Потужності інструменту також вистачає і для зворотної дії - відкручування видозмінити первісну форму або заржавілих комплектуючих;

Зручність роботи з інструментом також допомагає зняти напругу з кисті і зап'ястя самого користувача.

До обмежень і недоліків ударопроізводящіх шуруповертов можна віднести зниження швидкості закручування під час ударного режиму, так як дії інструменту концентруються на поворотний момент і на якості роботи. Також можна застосовувати тільки шестигранні патрони. Ступені закручування необхідно контролювати самостійно, так як відсутній обмежувальна муфта. Також відзначається підвищений рівень шуму при роботі з інтенсивної швидкістю.

Сфера застосування

Принципова відмінність ударних моделей від стандартних полягає в їх сумісності з іншими пристроями. Можна паралельно використовувати кільцеву пилу, а також замінювати функції звичайної дрилі для просвердлювання отворів із застосуванням спеціальних насадок.

Ударний шуруповерт потрібен і для дрібного ремонту, скріплення деталей, і для свердління особливо міцних поверхонь. Багато професійні робітники оцінили легкість і компактність ударних моделей. При великій швидкості обертання свердла не відбувається пошкодження ні самих шурупів, ні елементів кріплення. Виробники і магазини пропонують широкий модельний ряд, який дозволяє підібрати інструмент за низькою ціною, який буде виручати і при дрібному побутовому ремонті, і при активному використанні в майстерні.

Copyright © . All Rights Reserved