Лікування дерев при заміському будівництві

В процесі будівництва заміського будинку, як правило, необхідно займатися риттям траншей під комунікації і для зберігання будматеріалів. У цьому випадку нерідко вдаються до застосування важкої техніки. Це може несприятливо позначитися на стані рослинності, яка переважає на території ділянки. Іноді зберегти важче, ніж виростити. Тоді варто вдатися до допомоги фахівців, які здійснюють лікування хвороб дерев .

Подібні послуги необхідні у випадках поширення шкідників. Серед них часто можна зустріти короїд-типографа. Від нього страждають як хвойні, так і листяні дерева. Хворіти можуть плідні і декоративні рослини. Зазвичай лікування дерев на увазі під собою не просту обробку, а цілий комплекс заходів, серед яких особливу увагу віддається догляду.

Сегодня рекомендуем на сайте avia proizd заказать билеты онлайн.

На першому етапі проводиться ретельне обстеження дерева. Це необхідно для того, щоб встановити причину хвороби і її ступінь. Іноді виникають ситуації, коли лікування марно. У цьому випадку проводиться вирубка.

Далі оцінюють ступінь загрози для інших рослин, які розташовуються поблизу. Не рідко зустрічаються перші ознаки захворювання на інших деревах. З цієї причини, чим раніше будуть надані заходи профілактики і лікування, тим краще.

Третій етап передбачає сам процес надання допомоги. Спочатку проводяться заходи, спрямовані на підвищення імунітету дерев і поліпшення умов території (може змінюватися склад грунту). Фахівці здійснюють необхідні ін'єкції під кору дерев і в їх кореневі стовбури. Також може застосовуватися метод обприскування стимуляторами росту. На завершення проводять закладення велике дупло і можливих пошкоджень.

Copyright © . All Rights Reserved