​Гойдалки на дитячих майданчиках - чи безпечні вони?

Гойдалки прийнято називати бабкою, а діти часто називають її «кінь». Це улюблене обладнання для дитячих майданчиків. Особливою популярністю користуються гойдалки з подвійною вагою, на яких одночасно може гойдатися більше людей. Справжнім хітом є гойдалки для ігрового майданчика, які також обертаються навколо своєї осі.

Механізм дії «Стрекоза» простий, хоча зустрічається в багатьох варіантах. Вага гойдалки складається з міцної поперечини з сидіннями і ручками на обох кінцях, що підтримується на штанзі або пружинах, що дозволяє конструкції рухатися вгору і вниз, а в деяких моделях також обертатися.

Гойдалки ваги - безпека

Вам не вистачає сміливості поставити гирю на дитячий майданчик? Чому? Питання безпеки правильно виготовлених «задніх бабок» (у тому числі обертових) не повинно викликати жодних сумнівів. Безпечна гойдалка бабка оснащена елементами проти переміщення, має міцну конструкцію та зручні ручки. Його сидіння не повинні бути занадто жорсткими і мають бути належним чином профільовані, щоб вони не мали гострих кінців.

Вибираючи вагові гойдалки для дитячого майданчика, варто просто орієнтуватися на якість і купувати тільки у перевірених виробників, які пропонують сертифіковані пристрої. Слід також пам’ятати, що при падінні гойдалки гирю, як правило, безпечніші, ніж підвішені над землею, оскільки дитина впаде з невеликої висоти.

Види вагань

Гойдалки для ігрового майданчика бувають різних форм, і багато з них мають химерну форму ручок або спинок, які люблять діти. Наприклад, пропозиція включає в себе листові або зірчасті корпуси ручок. Варто створити цілісний дизайн, підібравши для одного ігрового майданчика пристрої з однаковим декоративним мотивом.

Така продумана композиція неодмінно пожвавить дитячий майданчик і зробить його візуально вирізняючим з-поміж інших рекреаційних місць району. За допомогою барвистих мотивів, що стимулюють уяву, можна створити по-справжньому казковий майданчик за доступною ціною.

Гойдалки на одну вагу

Базовий варіант – гойдалки з однією вагою з місцями для двох користувачів. Певною складністю може стати той факт, що для правильної роботи гойдалки бабки потрібні дві людини однакової маси тіла. Також може бути весело навмисне «підстріляти» когось, але тільки якщо це весело для обох сторін.

Подвійна гойдалка

Гойдалки з подвійною вагою розраховані на чотирьох осіб і бувають двох основних типів - у вигляді гойдалок бабка з однією поперечною балкою, на обох кінцях якої є два сидіння, або у вигляді конструкції з двох з'єднаних одинарних гойдалок. Перевага першого варіанту в тому, що легше вибрати рівномірне навантаження по обидва боки гойдалок подвійної ваги – наприклад, двоє менших дітей можуть бути противагою одній старшій.

Copyright © . All Rights Reserved