Газові генератори

Якщо необхідний екологічно чистий і вигідний джерело електроенергії для будинку, дачі, майстерні, будмайданчика, рекомендуємо купити для цього газовий генератор. Це автономна електростанція, яка виробляє струм за рахунок енергії згоряння газу.

Купить газовый генератор для дома отличного качества вы можете на сайте компании.

Хоча ціна газових електростанцій вище, ніж бензинових і дизельних, за фактом вони набагато економічніше в експлуатації. При згорянні газу практично не утворюються відкладення, що зношують внутрішні деталі, тому працює обладнання на 25% довше, ніж дизельні генератори. Витрати на паливо при цьому нижче як мінімум в 2-3 рази.

Крім того, газовий електрогенератор виділяє менше викидів в атмосферу в порівнянні з іншими видами палива. Він вважається самим екологічним і оптимально підходить для житлових і торгових приміщень.

На що орієнтуватися при покупці

Підбираючи генератор на газу, радимо звернути увагу на його технічні характеристики. Головними з них є потужність і видається напруга , вони позначають, яке обладнання можна підключати.

До 3 кВт - міні електростанція газові для дачі або виїзної торговельної точки. Як правило, мають електричний вихід на 220 В. До них можна приєднувати побутову техніку, освітлювальні і обігрівальні прилади, електроінструменти із середнім енергоспоживанням.

До 10 кВт - газові генератори для дому, будівельного об'єкта, невеликого виробництва. Підходять для підключення декількох приладів та інструментів, в тому числі бетономішалок і верстатів. Як правило, мають виходи і на 220 В, і на 380 В.

Також слід врахувати наявність автозапуску.

Вид палива

Працюють газові електростанції як від балонного газу (пропану), так і від магістралей загального користування з природним газом. Деякі можуть працювати тільки на зрідженому балонному газі або бензині. Робота від різних видів палива робить обладнання універсальним.

Copyright © . All Rights Reserved