Екологічні шпалери для дитячої кімнати - огляд матеріалів

Чи замислювалися ви, що означає поняття «екологічно чисті»? Звичайно, екологічність або токсичність фотошпалер зі шпалерами залежить від основного матеріалу на якому вони друкуються.

Вы можете купить трафареты надписи по выгодной цене на сайте компании.

Однак не тільки він може виступати «подразником», викликаючи алергію або підвищену чутливість.

Також величезну роль грає барвник готових шпалер для стін. Деякі пігменти чутливі до попадання сонячних променів і, вигорить, можуть виділяти неприємний запах разом з шкідливими речовинами.

Чим натуральніше барвник, тим він нешкідливіше, наприклад, в Інтернет-магазині дитячих шпалер представлені вироби, малюнок яких завдано тільки латексними фарбами на водній основі.

Однак, перш ніж розглядати зовнішній шар, варто звернути увагу на матеріал. Які варіанти більш екологічні, вінілові або флізелінові? Давайте розбиратися.

Першим номером за показниками екологічності є паперові пропозиції. Матеріал на 100% натуральний (не забуваємо звертати увагу на фарбу), а додатковим плюсом буде величезний вибір шпалер з паперу. Але є і підводні камені: якщо ви збираєтеся обклеїти стіни дитячої кімнати паперовими шпалерами - подумайте, перш ніж купити. Дитячі ігри нещадні, тому не дивуйте.

Текстиль також є натуральним матеріалом, відповідним для виготовлення безпечних шпалер. Текстильні шпалери мають паперову основу з нанесенням зверху бавовняного, лляного або віскозного шару. Мінусом такого варіанта буде непридатність для використання в приміщеннях з високим рівнем вологості;

Відповідаючи на питання, які шпалери екологічно безпечні і дихаючі, можна сміливо сказати - бамбукові. Такий матеріал не викликає алергії (чим вище відсоток вмісту волокон целюлози, тим краще), він неймовірно міцний, а його пористість запобігає появі цвілі і грибка;

З шпалерами з вінілу не все так просто. Звичайно, фото з вініловими фотошпалерами викликає захоплення у дітей і батьків завдяки їх барвистості, але ПВХ може виділяти неприємний запах. Ідеальним варіантом буде покупка вінілових шпалер з флізеліновій основою. Так ви зможете отримати барвисті і міцні фотошпалери, чия основа буде абсолютно безпечною.

Важливо! Головна умова при покупці фотошпалер - наявність сертифіката якості, в якому буде вказано склад виробу, включаючи барвники, а також обладнання, що застосовувалося для друку. Вимагайте від продавців вичерпну інформацію про товар, і тоді ви зможете уникнути проблем з неякісними шпалерами!

Copyright © . All Rights Reserved