Ефективність, що дає перевагу

Паяні пластинчасті теплообмінники - один з найефективніших способів теплопередачі. Їх конструкція передбачає забезпечення безпрецедентної продуктивності при низькій вартості життєвого циклу. Зупинивши свій вибір на технології пайки для вашого проекту теплопостачання або холодопостачання, ви отримуєте безліч переваг, включаючи економію простору, енергії та витрат на технічне обслуговування.

Рекомендуємо вам паяный теплообменник за вигідною ціною.

Компактність

ППТО відрізняються більшою компактністю в порівнянні з іншими пристроями. Займане ним простір може становити всього лише одну десяту площі, займаної кожухотрубні теплообмінниками, або половину площі, займаної ПТО з ущільнювальними прокладками.

Ефективність

При відсутності необхідності в ущільнюючих прокладках або допоміжному обладнанні близько 95% матеріалу використовується для теплопередачі. Високотурбулізірованние потоки дозволяють ефективно використовувати невеликі перепади температур.

Надійність

Міцна конструкція без ущільнюючих прокладок виключає ризик протікання. Це дає стабільні термічні і гідравлічні характеристики з мінімальним технічним обслуговуванням і експлуатаційним простоєм.

Гнучкість

Компактний розмір дозволяє ефективно використовувати простір і забезпечує гнучкість при створенні систем. Кілька пристроїв, які добре проходять в стандартні двері і ліфти, можна збирати в великогабаритні установки, що дозволяє легко нарощувати потужності відповідно до зростаючих потреб.

Економічна ефективність

Ви можете економити витрати на енергію, технічне обслуговування, запасні частини і монтаж. Витрати повного терміну експлуатації (понад 15-20 років) часто складають половину подібних витрат на теплообмінники з ущільнювальними прокладками.

Самоочищення

Наші ППТО, як правило, є самоочищаються завдяки сильно турбулізованим потокам. При використанні теплообмінника в умовах високого ризику забруднення або утворення накипу, можна легко провести безрозбірного чистку.

На вимогу замовника

Комбінуючи стандартні компоненти, такі як конструкції пластин, матеріали і сполуки, ми можемо знизити витрати і скоротити терміни поставки, при цьому забезпечивши максимальну вихідну потужність в кожному окремому випадку.

Copyright © . All Rights Reserved